FB
Bungee 24 expander

Bungee 24 expander

Pružné posilovací zátěžové tréninkové lano

INFO
Crosspeg Spider Pro

Crosspeg Spider Pro

INFO
Crosspeg Power

Crosspeg Power

INFO
Crosspeg Power

Crosspeg Power

INFO
Crosspeg Sport pás

Crosspeg Sport pás

INFO
Expander Pro Cross

Expander Pro Cross

INFO
CROSSPEG POWER

CROSSPEG POWER

CROSSPEG POWER LANO 6M kombinace pružného a jutového lana posílení celé horní poloviny těla kvalitní odolné provedení jedinečný zážitek ze cvičení

info
Bungee running set

Bungee running set

INFO
Crosspeg Expander Lano 2,5M

Crosspeg Expander Lano 2,5M

INFO
Allpeg start ůvazek

Allpeg start ůvazek

INFO
BUNGEE 24  epander

BUNGEE 24 epander

INFO
Crosspeg Spider Pro

Crosspeg Spider Pro

INFO

Úvodní stránka

Výroba a prodej pomůcek pro efektivní trénování. Jsme výrobce systému pro cvičení na bázi expanderů, který pomůže Vašim sportovcům zvýšit výkonnost, sílu a koordinaci pohybů.

 

Allpeg je opravdu univerzální cvičební pomůcka:

 

- můžete s ní cvičit v tělocvičně, doma i na hřišti

- může s ní cvičit dospělý, stejně jako žák nebo dorostenec

- procvičíte všechny tělesné partie – prsní a břišní svaly, svalstvo paží i nohou

- zlepšuje sílu i koordinaci pohybů

- podle typu cviku posiluje nebo protahuje všechny tělesné partie

- pro skupinové i individuální cvičení - používají jej hokejisté, fotbalisté, ale i boxeři nebo atleti

 

Další výhody:
 

- návody na cvičení

- osvěží tréninkový dril - skupinová cvičení formou soutěží jsou velmi zábavná

- nehrozí riziko zranění zvolením vysoké zátěže – cvičí se s váhou vlastního těla

- můžete si zvolit ze 3 úrovní odporu

- je opravdu levný - cenově se vyrovná permanentce na 10 cvičení ve fitness centru

Můžeme si dovolit tak nízkou cenu, protože jsme výrobce, a tak díky přímé cestě zboží k Vám ušetříte hned na několika článcích obchodního řetězce. Jsme český výrobce, takže se můžete se spolehnout na kvalitu zboží, ale také na perfektní zákaznický servis.

 

Vyzkoušejte naše cvičební a relaxační pomůcky

Žijeme v hektické době, která klade velké nároky na psychiku, ale také náš pohybový aparát. Trápí vás bolesti zad, hlavy či páteře? Nebo jen patříte mezi příznivce vrcholového či rekreačního sportu? Pak přesně pro vás je připraven náš e-hop, který nabízí sportovní a relaxační pomůcky naší vlastní značky Allpeg, které jinde neseženete. Náš sortiment se bude neustále rozšiřovat, budete však mít 100 % jistotu, že jsme jediní, kdo tento typ zboží nabízí.

Co všechno pro vás připravujeme?

Nabízíme relaxační a sportovní pomůcky značky Allpeg. Na první pohled jde o trochu netradiční pomůcky, se kterými však můžete zpevnit svou postavu a dostat se rychle do kondice. Navíc cvičení s těmito pomůckami působí proti bolestem zad a krční páteře. Podporujeme cvičení v přírodě, pomůcky však můžete využít také doma. Nevyhýbáme se také teambuildingovým a skupinovým aktivitám. Vyzkoušet můžete také bungee running, který jednoduše vybalíte a uvážete. Pak už jen stačí cvičit. Jako bonus nabízíme originální řešení, které zabraňuje znečištění vnitřních materiálů lana a tím také jeho rychlé zničení.

Věříme, že si u nás přijdou na své jak vrcholoví sportovci, tak běžní lidé, které trápí bolesti pohybového aparátu. Bohužel v současné době sedavých zaměstnání je zcela běžné.

Cvičit můžete kdekoliv

Velkou výhodou, kterou jistě oceníte je, že s našimi pomůckami můžete cvičit kdekoliv, vás jen napadne. Najděte si pohybovou aktivitu, která vás nejvíce osloví. S našimi cvičebními přístroji můžete nenásilným způsobem zařadit pohyb do svého každodenního života. Velmi zajímavou zkušeností pro může být také skupinové cvičení, protože zde platí přísloví „ve dvou se to lépe táhne“. Navíc skupinové cvičení je ta nejlepší motivace.

Rádi vám také zodpovíme veškeré vaše dotazy, které vás budou zajímat. Neváhejte nás kontaktovat. Ke každému výrobku vám na přání poskytneme více informací. Věříme, že každý, kdo bude chtít cvičit, si u nás vybere to pravé. Prohlédněte si seznam našich produktů, a nechte se inspirovat.

FOTO

FOTO
Vyzkoušejte si administraci